Факультет по роботі з іноземними студентами (ФРІ)

15 лютого 2011 року в ТНТУ ім.І.Пулюя відбулось щорічне спільне засідання адміністрації університету та іноземного студентства. В ході цього зібрання ректор університету, Ясній Петро Володимирович повідомив про те, що на базі Центру міжнародної освіти створено факультет по роботі з іноземними студентами (ФРІ). Виконуючим обов'язки декана факультету призначено Ковалюка Богдана Павловича, а його заступниками стали Шанайда Володимир Васильович, Лазарюк Валерій Володимирович та Боднарчук Ігор Орестович.

Одним із першочергових завдань, відзначив ректор, зараз для студентів-іноземців є обрання студентського самоврядування.

Також такі важливі питання, як реєстрація іноземних громадян; відвідування занять згідно розкладу; вчасна оплата за навчання були порушені в.о. декана факультету, Ковалюком Богданом Павловичем. Він наголосив: «Головне ніколи не приховувати своїх проблем, не лишатись зі своїми проблемами наодинці, а вирішувати їх спільними зусиллями, разом.»

Саме з цією метою на зустріч був запрошений заступник начальника міграційної служби ВГІ та РФО ТМВ УМВСУ в Тернопільській області, Микиташ Микола Омелянович, який ознайомив студентів з основними нормами і положеннями, щодо прав та свобод в Україні, а також з відповідальністю за їх порушення.

Безумовно приємним моментом засідання стало оголошення наказу ректора про подяку студентам ФРІ за активну участь у громадському житті університету, зокрема Нянджі Мампуту та Кассамбара Конібі за участь у Нобелівських читаннях; Росанво Бабатунде та Суле Абіодуну за організацію святкування Дня незалежності Нігерії; Манфоу Гарольду і Бабінгу Марті за організацію футбольного турніру присвяченого Дню незалежності Камеруну.