У СВІТІ ДУХОВНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

13 травня 2011 року в ТНТУ ім.І.Пулюя побувала керівник проектів із зв'язків з громадськістю видавництва «МІСІОНЕР» Марія Городечна, яка представила друковану продукцію підприємства та нову книгу Лідії Купчик «Життєносні стовпи церкви».

Пані Марії було дуже приємно, що у Тернополі проходить такий прекрасний корпоративний проект «Джура-фест», який пропагує українську книгу, культуру і духовність. Адже саме завдяки книзі, як зазначає Марія Городечна, людина уже не лишається наодинці із власними проблемами, а відкриває новий світ у собі.

Пошук світла через віру прокладає у своїй книзі «Життєносні стовпи церкви» Лідія Купчик. Книга присвячена історії української греко-католицької церкви і містить 21 нарис. Ці нариси розповідають про трагічні долі греко-католицьких священиків за часів радянської окупації. Двоє з героїв книги вже проголошені священомучениками. Це отець Микола Цегельський і отець Роман Лиско. Ще двоє – розглядаються як кандидати на проголошення священомучениками.

І на завершення зустрічі пані Марія Городечна прочитала чудовий сонет із збірки о.Василя Медруня «Нев'янучий ковчег».

Опісля всі бажаючі могли ознайомитись та придбати представлену літературу.