Спортсмени ТНТУ долучились до турніру з міні-футболу в пам’ять про загиблих воїнів

7 квітня в м. Ланівці проходив благодійний захід пам’яті загиблих захисників Лановецької громади та всієї країни. На заході діяли виставка зброї, козацька кухня та проводився турнір з міні футболу.

В турнірі взяло участь 15 команд. Збірна команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя виборола третє місце, в півфіналі зігравши в нічию. Капітан команд — Плитин Дмитро. Склад команди: Сорба Євген, Боднарчук Олександр, Булич Андрій, Борох Микола, Орчишко Олександр.

Разом з кафедрою фізичного виховання і спорту вітаємо з бронзовими медалями активних, сильних і витривалих спортсменів нашого університету та бажаємо знаменних спортивних досягнень і блискучих перемог.